PAI S.A.
PAI S.A.
PAI S.A.
Reklama
GRUPA MINI TELECOM
PAI S.A.
Home O firmie
         Piątek, 24 listopada 2017 r. Imieniny:
 
 

O firmie

Historia Firmy
Powszechna Agencja Internet "PAI" S.A. powstała w 1997r. w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na najnowsze usługi telekomunikacyjne i teletransmisyjne. Kapitał spółki w 100% jest kapitałem polskim. Nowe inwestycje w najnowocześniejsze technologie realizujemy poprzez kolejne emisje akcji. Wraz z rozwojem nowoczesnych technologii uruchamiamy nowe usługi stosując najnowsze rozwiązania technologiczne i elastyczną politykę. Pozwoliło to pozyskać zaufanie najbardziej wymagających klientów.

Strategia Firmy
Dla swoich klientów dostarczamy usługi na najwyższym poziomie dbając o: wysoką jakość, niezawodność działania, kładąc szczególny nacisk na bezpieczeństwo i pomoc techniczną. Strategia PAI S.A. ukierunkowana jest na obsługę korporacji, dużych i średnich firm oraz Urzędów Administracji Państwowej w taki sposób, aby zapewnić konkurencyjną ofertę przy zachowaniu najwyższego poziomu jakości.

Stosowana Technologia
Stosujemy najnowocześniejsze na świecie technologie służące do przesyłu i transmisji danych, oparte na okablowaniu światłowodowym oraz urządzeń radiowych takich firm jak: MARCONI, NERA, LUCENT, SAF. PAI S.A. posiada własny, autonomiczny system przesyłu danych połączony światłowodami z największymi sieciami takimi jak: Exatel, Pol34, GTS, z węzłem wymiany we Frankfurcie. Dostęp do tych sieci realizowany jest traktami cyfrowymi w technologii SONET-ATM o przepustowości do 622 Mbps (STM-4). Dzięki tym rozwiązaniom firma posiada jedną z najlepszych ofert na rynku.

 
  PAI S.A.   
PAI S.A. PAI S.A.
PAI S.A. PAI S.A.
PAI S.A.