PAI S.A.
PAI S.A.
PAI S.A.
Reklama
GRUPA MINI TELECOM
PAI S.A.
Home Artykuły Windows Server 2008 później
         Czwartek, 19 października 2017 r. Imieniny:
 
 
Windows Server 2008 później Drukuj Email
piątek, 14 września 2007 01:27

Microsoft znów opóźnił oficjalne wprowadzenie na rynek systemu operacyjnego Windows Server 2008. Nie oznacza to jednak, że organizacje zainteresowane jego wykorzystaniem muszą dłużej czekać.

Informacja o przesunięciu pojawiła się na blogu Helene Love Snell, starszego menedżera produktu w zespole Windows Server 2008 (d. Longhorn). "Wydaje się, że to najlepsze miejsce, aby o tym poinformować" - przekonuje. Wiadomo, że wynika to z konieczności przedłużenia okresu testowania nowej platformy serwerowej Microsoftu. Dodatkowe testy mają zająć trzy miesiące. Finalna wersja systemu zostanie przekazana do produkcji w pierwszym kwartale 2008 r.

Mimo to firmy, które są zainteresowane jego wykorzystaniem już od pewnego czasu, mogły skorzystać z wersji beta. Natomiast od ubiegłego tygodnia, wraz z udostępnieniem wersji Release Candidate (RC) 0 uruchomiono oficjalny program dla firm zainteresowanych wykorzystaniem tej wersji w środowisku produkcyjnym. Obejmuje on pełne wsparcie techniczne konsultantów Microsoftu oraz materiały szkoleniowe. Zainteresowani mogą zgłaszać się osobiście lub za pośrednictwem partnerów biznesowych Microsoftu.
Polski oddział Microsoft na razie czeka jednak na wersję RC 1, która pojawi się w ciągu najbliższych miesięcy. Z pewnością nastąpi to jeszcze w tym roku. Niemniej zapisy do programu wystartują już pod koniec września br.
 

Źródło: computerworld.pl 

 
 
  PAI S.A.   
PAI S.A. PAI S.A.
PAI S.A. PAI S.A.
PAI S.A.