PAI S.A.
PAI S.A.
PAI S.A.
Reklama
GRUPA MINI TELECOM
PAI S.A.
Home Artykuły Pakiet Microsoft Office 2007 za 99 zł
         Czwartek, 19 października 2017 r. Imieniny:
 
 
Pakiet Microsoft Office 2007 za 99 zł Drukuj Email
sobota, 25 sierpnia 2007 02:27

Spółka Comes S.A. – lider wśród producentów i dystrybutorów komputerów przenośnych w środkowo-wschodniej Europie – rozpoczęła promocyjną sprzedaż zestawów notebooków ARISTO z pakietem „Microsoft Office 2007 dla Użytkowników Domowych”. Cenę oprogramowania dołączanego do notebooków ARISTO ustalono na 99 zł brutto. Pakiet może być legalnie zainstalowany na trzech komputerach domowych, przeznaczonych do użytku niekomercyjnego. Z promocji skorzystać mogą wszyscy klienci indywidualni, zakupujący dowolny model notebooka marki ARISTO.

 

„Microsoft Office 2007 dla Użytkowników Domowych” jest kompatybilny zarówno z Windows XP, jak i z Windows Vista. Nowy interfejs oraz intuicyjna obsługa pakietu pozwolą na przyjemną i bardziej efektywną pracę. W skład oprogramowania wchodzą aplikacje: Word, Excel, PowerPoint oraz OneNote, które bez wątpienia znajdą zastosowanie w każdym domu. Przede wszystkim natomiast są idealnym rozwiązaniem dla powracających do szkół uczniów i studentów.

 

Liczba promocyjnych zestawów (notebook ARISTO + pakiet „MS Office 2007 dla Użytkowników Domowych”) jest ograniczona. Więcej informacji na temat promocji znajduje się na stronie www.aristo.pl.


Źródło: 4press.pl

Poprawiony: niedziela, 14 października 2007 15:47
 
 
  PAI S.A.   
PAI S.A. PAI S.A.
PAI S.A. PAI S.A.
PAI S.A.