PAI S.A.
PAI S.A.
PAI S.A.
Reklama
GRUPA MINI TELECOM
PAI S.A.
Home Artykuły Nowy 24-calowy monitor panoramiczny: NEC
         Czwartek, 19 października 2017 r. Imieniny:
 
 
Nowy 24-calowy monitor panoramiczny: NEC Drukuj Email
czwartek, 24 maja 2007 23:42
Nowy 24-calowy monitor panoramiczny: NEC MultiSync LCD2470WNX  
 

Nowy 24-calowy monitor LCD w formacie panoramicznym przeznaczony do zastosowań ogólnych jest uzupełnieniem serii MultiSync® 70. MultiSync® LCD2470WNX gwarantuje wysoką jakość wyświetlanego obrazu i wyróżnia się jedną kluczową zaletą: dzięki formatowi panoramicznemu 16:10, NEC MultiSync® LCD2470WNX ma powierzchnię większą o około 20% w porównaniu z monitorem 21-calowym. Tekst i szczegóły są wyświetlane wyraźnie i w sposób przyjazny użytkownikowi, a na monitorze zyskuje się dodatkową przestrzeń na paski narzędziowe i menu. Obraz doskonałej jakości osiągnięto dzięki rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli. Złącze DVI-D z HDCP pozwala na niczym nieograniczone odwzorowanie cyfrowych danych w rozdzielczości Full HD. Monitor jest oczywiście w pełni gotowy do pracy z systemem Windows Vista. NEC MultiSync® LCD2470WNX jest idealny do aplikacji biurowych, multimedialnych oraz CAD/CAM w małych i średnich przedsiębiorstwach, a także w sektorze korporacyjnym.

 

W dzisiejszych czasach istnieje potrzeba przetwarzania coraz większej ilości informacji, dlatego też wyraźny obraz jest ważniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. NEC Display Solutions wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, posiadając w swojej ofercie monitory panoramiczne, które doskonale współpracują z takim funkcjami Windows Vista jak Aero czy Filp-3D. Szczególnie widoczne jest to w formacie 16:10, którego możliwości są wykorzystywane w aplikacjach multimedialnych i biurowych. Ergonomia pracy również została poprawiona, umożliwiając szybsze korzystanie z zawartości stron internetowych, a nawet dokumentów tekstowych. Format panoramiczny jest wygodniejszy dla ludzkiego oka, które jest biologicznie przystosowane do lepszego odbioru i przetwarzania obrazów poziomych niż pionowych.

 

Dzięki rozdzielczości Full HD filmy i zdjęcia wyglądają bardziej realistycznie. Z rozdzielczością 1920 x 1200 pikseli oraz z cyfrowym złączem DVI-D ze wsparciem HDCP, NEC MultiSync® LCD2470WNX gwarantuje wspaniałą zabawę z materiałami wideo i animowanymi obrazami.

 

Wszędzie tam, gdzie rozwiązania dwumonitorowe nie wchodzą w grę z powodu braku miejsca, NEC MultiSync® LCD2470WNX pasuje doskonale. Format panoramiczny ma jeszcze jedną zaletę: ponieważ ludzkie oko lepiej przetwarza informacje poziome niż pionowe, panel tego formatu jest idealnym sposobem na ulgę dla oczu. Każdy, kto codziennie spędza czas przed ekranem monitora wie, że wygodny sposób pracy ma pozytywny wpływ zarówno na zdrowie użytkowników, jak i ich wydajność. Inne ergonomiczne zalety to podstawka monitora, która pozwala na jego pochylanie o 35 stopni i może być regulowana na wysokość do 11cm. Ekran może być obrócony o 90 stopni w tryb portretowy, aby pliki PDF lub dokumenty tekstowe były wyświetlane w ich oryginalnym formacie. Dzięki szerokim kątom widzenia w pionie i poziomie wynoszącym 176 stopni, gwarantowana jest doskonała reprodukcja kolorów praktycznie z każdego miejsca.

Źródło: www.4press.pl 

Poprawiony: czwartek, 24 maja 2007 23:43
 
 
  PAI S.A.   
PAI S.A. PAI S.A.
PAI S.A. PAI S.A.
PAI S.A.