PAI S.A.
PAI S.A.
PAI S.A.
Reklama
GRUPA MINI TELECOM
PAI S.A.
Home Artykuły 7 krytycznych łat od Microsoftu
         Czwartek, 19 października 2017 r. Imieniny:
 
 
7 krytycznych łat od Microsoftu Drukuj Email
czwartek, 10 maja 2007 13:07

Koncern z Redmond udostępnił właśnie comiesięczny pakiet uaktualnień dla swoich produktów. Tym razem poprawek jest 7 i wszystkie otrzymały status uaktualnień krytycznych. 

Patche usuwają w sumie aż 19 różnych luk w zabezpieczeniach oprogramowania Microsoftu - m.in. w systemach z rodziny Windows, aplikacjach wchodzących w skład pakietu MS Office oraz w serwerze pocztowym Exchange.

Zdaniem specjalistów, najważniejsze udostępnione właśnie uaktualnienia to poprawki dla usługi Windows DNS Server Service (opisano ją w biuletynie MS07-029) oraz dla Exchange'a (MS07-026). Luka w DNS SS znana jest już od kilku tygodni - przestępcy wykorzystują ją już do atakowania użytkowników Windows. Błąd w MS Exchange nie był wcześniej znany - jest jednak bardzo poważny, ponieważ umożliwia on zdalne przejęcie kontroli nad serwerem.

Pozostałe uaktualnienia usuwają m.in. luki w Excelu, Wordzie, Internet Explorerze oraz BizTalk Server. Więcej informacji na ich temat znaleźć można na stronie Microsoftu. Rekomendowanym przez koncern sposobem pobrania łatek jest skorzystanie z mechanizmu Microsoft Update.

Źródło: www.pcworld.pl

 
 
  PAI S.A.   
PAI S.A. PAI S.A.
PAI S.A. PAI S.A.
PAI S.A.