PAI S.A.
PAI S.A.
PAI S.A.
Reklama
GRUPA MINI TELECOM
PAI S.A.
Home Artykuły Nowa przeglądarka Microsoftu
         Czwartek, 19 października 2017 r. Imieniny:
 
 
Nowa przeglądarka Microsoftu Drukuj Email
sobota, 07 kwietnia 2007 20:47

Microsoft ujawnił nową przeglądarkę stron internetowych dla urządzeń przenośnych. Deepfish ma umożliwić szybsze i wygodniejsze surfowanie w internecie.Obrazek "http://dobreprogramy.pl/grafiki_newsy/6296.jpg" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.

 

Microsoft utrzymuje, że Deepfish będzie bardzo podobna w obsłudze do przeglądarek znanych z komputerów stacjonarnych. Dyrektor Microsoft Live Labs, dr Gary William Flake wyjaśnia, że obecnie przeglądanie stron jest mało intuicyjne, wymagają długiego czasu ładowania i nie wyglądają tak, jak to zaplanował ich twórca.

 

Deepfish ma umożliwić oglądanie pełnego widoku strony, tak jak została zaprojektowana. Aktualnie, przeglądarki mobilne korzystają z formatu jednokolumnowego, który dynamicznie reformatuje stronę, przestawiając jej zawartość tak, aby zmieściła się na ekranie urządzenia mobilnego. Takie rozwiązanie sprawia, że przeglądanie strony jest niewygodne i wymaga ciągłego przewijania.

 

Interfejs Deepfish pozwala użytkownikowi na łatwe zbliżanie i oddalanie widoku strony w tej jej części, która go najbardziej interesuje. Wszystko to, przy niezmienionym układzie witryny. Ponadto, przeglądarka ładuje tylko tę część strony, na której skupia się użytkownik, co znacznie skraca czas pracy. Pozostałe informacje są doczytywane tylko na żądanie lub w tle.

 

Aktualnie, Deepfish jest technologią prototypową. Microsoft nie ujawnił żadnych informacji na temat przewidywanej szerszej dostępności przeglądarki.

 

Źródło: Techtree

Poprawiony: sobota, 07 kwietnia 2007 20:49
 
 
  PAI S.A.   
PAI S.A. PAI S.A.
PAI S.A. PAI S.A.
PAI S.A.