PAI S.A.
PAI S.A.
PAI S.A.
Reklama
GRUPA MINI TELECOM
PAI S.A.
Home Z ostatnich dni Nowa oferta
         Czwartek, 19 października 2017 r. Imieniny:
 
 
Nowa oferta Drukuj Email
Wpisany przez Zarząd   
piątek, 14 kwietnia 2006 16:43

    Korzystając z okazji publikacji nowej strony PAI SA pragniemy poinformować Państwa, że nasza firma w dalszym ciągu stara się realizaować Państwa sugestie i uwagi unowocześniając swoją ofertę tak, aby była ona dopasowana do potrzeb klientów.

    W związku z powyższym informujemy, iż PAI SA jako jedyna z większych operatorów nie będzie wprowadzała limitów ściągania danych ze stron www oraz poczty. 

     Z przyjemnością zawiadamiamy, że z dniem 1 maja 2006r. wprowadzamy nową ofertę, w której znacznie zwiększamy oferowaną przepustowość przy nie zmienionych cenach. Zmiany przepustowości odbędą się automatycznie dla poszczególnych grup klientów począwszy od 1 maja 2006r. 

Zmiana przepustowości według cennika obowiązującego od 01.05.2006 r. nie dotyczy klientów, których obowiązuje 12 i 24 miesięczny okres obowiązywania umowy.

Przepustowość tej grupie klientów zostanie zmieniona automatycznie, zgodnie z ww. cennikiem, po okresie, w którym umowa wiązała klienta przez okres dłuższy niż 2 miesiące, ale nie wcześniej niż przed skończeniem okresu wskazanego w §5 umowy na dostawę sygnału.

Nowy cennik obowiązujący od 01.05.2006 r.


Poprawiony: piątek, 12 maja 2006 13:48
 
 
  PAI S.A.   
PAI S.A. PAI S.A.
PAI S.A. PAI S.A.
PAI S.A.